Domů / ZAHRADA / ZAMETACÍ STROJE

HECHT 8616 SE - motorový rotační kartáč


Žádné hodnocení. Kód: HECHT8616SE Produktové číslo: 8595614902410 DOPRAVA ZDARMA
Multifunkční stroj (rotační kartáč, shrnovač či sněhová fréza) s pojezdem. Motor Hecht OHV, výkon 6,5 HP. Záběr (š) 55 / 62 / 61 cm. El. startér. Hmotnost 72 kg.
Výrobce: HECHTHECHT
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Ve skladu dodavatele
15.990 Kč , plus doprava
(15.990 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.


HECHT 8616 SE - motorový rotační kartáčMotorový rotační kartáč HECHT 8616 SE je rozšířenou verzí kartáče HECHT 8616, oproti které je verze SE doplněna o elektrický startér a světlomet. Start je prováděn připojením do sítě 230V/50Hz nebo ručně.

Motorové kartáče řady HECHT 8616 jsou skutečně multifunkční zařízení, která celoročně zvládnou veškerý úklid chodníků, cest a dalších prostor v okolí Vašeho domu. Díky geniálně jednoduchému systému výměny příslušenství jej z kartáče během jedné minuty můžete změnit například v plnohodnotnou sněhovou frézu, nebo shrnovač - radlici. Samotný rotační kartáč lze doplnit i o zachytávač smeteného odpadu. S motorem Hecht OHV o výkonu 6,5 HP v kombinaci s poměrně velkými koly s dezénem má skvělou prostupnost terénem, pro případ špatné sjízdnosti lze v zimních podmínkách kola doplnit i o sněhové řetězy. Pro pojezd vpřed jsou k dispozici čtyři rychlosti, pro pojezd vzad dvě rychlosti.

S nasazeným rotačním kartáčem má stroj pracovní záběr 62 cm. Kartáč lze doplnit o pluh (volitelné příslušenství) široký 61 cm vhodný například k hrubému odklízení sněhu, kartáč za pluhem se pak postará o zbytek dokonalého úklidu. Dalším volitelným příslušenstvím je zmiňovaný zachytávač odpadu, do kterého pohodlně posbíráte zametené odpadky a listí. Pro zametání ve špatně dostupných zákoutích lze přímo z místa obsluhy ovládat směrový náklon kartáče.

Výměna kartáče za sněhovou frézu (volitelné příslušenství) se provede jednoduše uvolněním dvou křížových matic, vycouváním a následným najetím do zvoleného příslušenství. Výměnu tak zvládnete bez jakékoli fyzické námahy a nářadí. Dvoustupňová sněhová fréza má záběr 55 cm, ovládání směru odhozového komínu je prováděno opět z místa obsluhy pomocí ovládací kliky.

Technická specifikace:
Hmotnost: 70/72 kg
Motor: Hecht 4-taktní
Obsah motoru: 196 cm3
Pracovní záběr: 55/62/61 cm
Výkon: 6,5 HP
Typ pohonu: Spalovací benzínový motor
Pojezd: Ano
Start: Manuální/elektrický 230 V
Specifikace
Váha 72 kg
Doporučené příslušenství
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.