Domů / ZAHRADA / SNĚHOVÉ FRÉZY

HECHT 9628 SE - benzínová sněhová fréza


Žádné hodnocení. Kód: HECHT9628SE DOPRAVA ZDARMA
Dvoustupňová benzinová fréza s pojezdem. Motor Hecht OHV, výkon 8 HP. Pracovní záběr 62 cm (š), 55 cm (v). Max. pracovní výkon 1700 m3/hod. El. startování. Hmotnost 85 kg.
Výrobce: HECHTHECHT
Produkt již není v prodeji
HECHT 9628 SE - benzínová sněhová frézaSe sněhovou frézou HECHT 9628 SE vás už nikdy nenadálá nadílka sněhu nezaskočí. Jako pohonná jednotka zde slouží benzínový motor HECHT OHV o objemu 242 ccm s výkonem 8 HP. Start motoru lze provádět jak ručně, tak pomocí elektrického startéru s připojením do 230V/50Hz sítě. Fréza tak při startu není odkázána na kapacitu mrazem zkoušené baterie.

Základem samotné frézy je pak skutečně robustní kovový bunkr, který ukrývá dva stupně 62 cm široké a 55 cm vysoké frézy. Díky odolnému provedení se tak zuby frézy mohou zakousnout i do zledovatělého sněhu, který je nahnán vysokou rychlostí do komínu a odhozen až do vzdálenosti 10 m. Odhozový komín je plně ovládán z místa obsluhy - směr odhozu lze řídit v rozsahu 190° kličkou pod hlavním madlem, výška a délka odhozu pak páčkou přímo na hlavním ovládacím panelu řídítek. Další prvkem na hlavním panelu je pak řadicí páka. Kvalitní převodovka umožňuje pohon 6 rychlostmi vpřed a 2 vzad. Pro pojezd slouží opravdu velká 14 x 5\" kola s hlubokým dezénem, která lze v extrémních podmínkách doplnit i o sněhové řetězy. Nastavitelné kluzáky po stranách bunkru rovněž zajistí pohodlnou a snadnou manévrovatelnost, zároveň jimi lze nastavit bezpečnou výšku pohybu frézy nad povrchem. Díky integrovanému světlometu je práce pohodlná i v časných ranních nebo pozdních odpoledních a nočních hodinách.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
Nastavení komínu: 180°
Vyhřívané rukojeti: _Ne
Hmotnost: 85 kg
Motor: HECHT 4-taktní
Obsah motoru: 242 cm3
Pracovní záběr: 62 x 55 cm
Výkon: 8 HP
Typ pohonu: Spalovací benzínový motor
Pojezd: Ano
Specifikace
Váha 85 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.