Domů / ZAHRADA / SNĚHOVÉ FRÉZY

HECHT 9201 E - elektrická sněhová fréza


Žádné hodnocení. Kód: HECHT9201E DOPRAVA ZDARMA
Jednostupňová elektrická fréza bez pojezdu. Příkon 2000 W. Záběr 43/51 cm. Hmotnost 17 kg. Maximální výkon odklízení sněhu 250 m3/hod.
Výrobce: HECHTHECHT
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Ve skladu dodavatele
3.990 Kč , plus doprava
(3.990 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.


HECHT 9201 E - elektrická sněhová frézaHECHT 9201 E je šikovným pomocníkem k odklízení čerstvě napadlého a návátého sněhu z Vašich přístupových a příjezdových cest všude tam, kde je dostupná elektrická síť. Drobná nepříjemnost s nutností napájecího kabelu je vyvážena jednoduchostí spouštění, snadnou obsluhou a údržbou. Pro pohon je použit výkonný sériový komutátorový motor o příkonu 2000 W, který spolehlivě zajistí rychlé odklizení i větší vrstvy napadaného sněhu bez zatavování motoru. Pro usnadnění práce za špatných světelných podmínek v brzkých ranních, pozdních odpoledních a večerních hodinách je tato fréza vybavena vlastním LED světlem umístěným pod ovládacím panelem na hlavním madle. Tělo frézy je provedeno z kvalitního odolného plastu a díky tomu tato skutečně výkonná fréza váží pouhých 17 kg. O úklid sněhu se stará jednostupňový šnek široký 43 cm, který při 2500 ot./min. dokáže odklidit až 250 m3 za hodinu. Směr odhozu je směrován odhozovým komínem, který lze snadno ovládat kličkou přímo z místa obsluhy.

Při uskladnění frézy jistě oceníte hvězdicové úchyty matic na madle, díky kterým je složení velice jednoduché. Pro přenášení ve složeném stavu pak můžete využít pohodlné madlo přímo na těle frézy. Samozřejmostí jsou bezpečnostní prvky, jako je bezpečnostní spínač a odlehčovač pnutí přívodního kabelu.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
Nastavení komínu: 180°
Vyhřívané rukojeti: Ne
Hmotnost: 17 kg
Motor: Elektrický 230 V/ 50 Hz
Pracovní záběr: 43/51 cm
Příkon: 2000 W
Typ pohonu: Elektrický motor
Pojezd: Ne
Maximální odklízecí výkon: 250 m3/h
Specifikace
Váha 17 kg
Doporučené příslušenství
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.