Domů / ZAHRADA / SEKAČKY / TŘÍKOLKY
Zboží 1 / 1

HECHT 5563 SXE tříkolová sekačka s pojezdem


Žádné hodnocení. Kód: HECHT5563SXE DOPRAVA ZDARMA
Benzínová tříkolová sekačka se snadným manévrováním okolo překážek. Elektrický startér, čtyřstupňová převodovka pojezdu. Kryt bočního výhozu a mulčovací sada je součástí dodávky.
Výrobce: HECHTHECHT
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Máme na prodejně
12.990 Kč , plus doprava
(12.990 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

HECHT 5563 SXE tříkolová sekačka s pojezdemBenzínová sekačka HECHT 5563 SXE 5in1 je skvěle vybavený stroj určený především do členitých zahrad se spoustou překážek. Přední kolo umožní snadnou manipulaci a objíždění překážek jako jsou různé záhony, keře, architektonické prvky a podobně. Pokud potřebujete posekat větší plochu bez překážek, přední kolo je možné pákou na madle zablokovat v rovné poloze, sekačka pak perfektně drží stopu a její použití je prakticky totožné s použitím běžné sekačky.

Sekačka je poháněna osvědčeným HECHT OHV, který je vybaven elektrickým startérem. Díky kterému je sekačka vhodná i pro seniory a ženy, které mohou mít problém se startováním pomosí táhla. Nicméně i tato možnost startování zůstala u sekačky zachována. Elektrický startér je napájen z 12 V akumulátoru, který je umístěn v panelu na madle sekačky. Startování je prováděno pomocí tlačítka na madle. Tlačítko je možno snadno vyjmout a uschovat, aby se předešlo nechtěnému nastartování například dětmi. Společně se sekačkou je dodávána i nabíječka akumulátoru.

Stabilní a pevné kovové šasi je opatřeno otvorem se záslepkou pro boční výhoz. Součástí dodávky je i kryt bočního výhozu, který umožní sekat trávu v režimu bočního výhozu. Díky tomu je možné sekat i lehce přerostlou trávu, aniž by se sekačka hltila a obsluha šlapala v posekané trávě.

V normálním režimu je posekaná tráva sbírána do 60 l textilního koše. Koš je vybaven aerodynamickou klapkou pro jednoduchou kontrolu stavu jeho naplnění. Výška zdvihu zadních kol se provádí standardně centrální pákou, přední kolo je nutné nastavit samostatně promocí hvězdicového šroubu. Výška zdvihu je od 25 do 75 mm.
Dalším režimem je možnost mulčování, kdy je tráva posekána na mulč. Drobné kousky trávky pak volně propadnou až ke kořenům trávníku, kde však nezpůsobí plstnatění, naopak zadržjí vlhkost v půdě a působí jako přirozené hnojivo.

Pohodlné polstrované madlo lze díky rychloupínání snadno složit pro uskladnění, nebo přepravu sekačky a je zároveň výškově nastavitelné.

Narozdíl od 3-kolých kočárků, které díky vysoko položenému těžišti mohou být nestabilní, je sekačka v tomto provedení naopak velice stabilní. Těžiště sekačky je položeno nízko, těsně před zadními koly, a proto je prakticky nemožné 3-kolou sekačku při použití na zahradě převrhnout. Stabilita je plně srovnatelná se 4-kolými sekačkami. Další výhodou tohoto provedení je, že v kterémkoli okamžiku mají všechna 3 kola kontakt se zemí. Hmotnost sekačky je tak neustále rovnoměrně rozložena a šasi je tak v porovnání se 4-kolými sekačkami o poznání méně namáháno. Toto samozřejmě pozitivně ovlivní životnost šasi i celé sekačky.

Technická specifikace:
Jmenovitý výkon podle SAE J1940: 3,6 kW
Maximální pracovní otáčky motoru: 2800/min
Motor: HECHT OHV
Objem motoru: 173 cm3
Start: Elektrický
Typ pohonu: Spalovací benzínový motor
Otáčky pracovního nástroje: 2800/min
Bezolovnatý benzín min.okt.č.: 86
Boční výhoz: Ano, kryt bočního výhozu v ceně
Centrální nastavení výšky: Ano
Doporučená plocha: 1800 m2
Edge Cutting: Ano
Hmotnost_: 6 kg
Kola na kuličkových ložiscích: Ano
Maximální točivý moment: 10 Nm
Mulčování_: ano, mulčovací sada v ceně
Nastavení výšky rukojeti: Ano
Objem koše: 60 l
Objem palivové nádrže: 2 l
Počet rychlostí vpřed: 4
Pojezd: Ano, 4 rychlostní
Pracovní záběr: 56 cm
Provedení šasi: Kov
Průměr kol přední/ zadní (palce): 8/11
Rychlost: 3 - 4,5 km/h
Třecí spojka na noži: Ne
Výška zdvihu: 25 - 75 cm
Specifikace
Váha 46 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
Zboží 1 / 1