Domů /

600631 - mačeta


Žádné hodnocení. Kód: HECHT600631
Mačeta o délce 47 cm, s pilkou.
Produkt již není v prodeji
600631 - mačeta

Mačeta z kvalitní oceli o délce čepele 47 cm, celková délka 62 cm. Mačeta je na spodní straně čepele opatřena odloným ostřím, vrchní strana je použitelná jako pilka a má celkem 80 zubů pro řezání. Ergomonicky tvarovaná rukojeť s protiskluzovým povrchem dobře padne do ruky.

V našich končinách není používání mačety tolik obvyklé, přesto tento nástroj v zahradách nalezne využití. Mačeta je v našich krajích nedoceněným nástrojem, přestože si bezní miliony lidí po celém světě nedovedou život představit.

Mačeta je ideálním pomocníkem při sekání slabších větví a hustých porostů. Sekeru sice úplně nenahradí, vedle sekery je to však nástroj, který pomůže při osekávání větví, zvládne dokonce i naštípat měkčí dřevo. Je-li třeba přeříznout větev, je druhá strana čepele opatřena kvalitní pilou. Pokud v zanedbané zahradě někde vyrazilo nechtěné křoví, jeho likvidace se s mačetou stane zábavou. Mačeta je ideální nástroj pro odstraňování větví z palivového dřeva, loupání kůry.

Pozor! Mačeta je nebezpečný nástroj, v některých zemích je používána i jako účinná zbraň! Zabraňte proto, aby si s mačetou mohly hrát děti!

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.