Domů / ZAHRADA
Olej pro čtyřtaktní motory - HECHT 4T

Olej pro čtyřtaktní motory - HECHT 4T


Žádné hodnocení. Kód: HECHT4T
Kvalitní olej pro čtyřtaktní motory - vhodný pro celoroční použití. Objem 0,8 l. SAE 10W-30
Výrobce: HECHTHECHT
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Připraveno k odeslání
149 Kč , plus doprava
(149 Kč/ks)
 

Olej pro čtyřtaktní motory - HECHT 4THECHT 4T je celoroční olej určený pro čtyřdobé motory s celoročním použitím. Objem balení je 0,8 l, odpovídá specifikaci SAE 10W-30. Je vyroben z vysoce jakostních ropných základových olejů s nízkou odparností. Doplněn je o detergentní a disperzní aditiva, zušlechťující přísady nejvyšší kvality, mezi něž patří inhibitory oxidace a koroze, které pomáhají udržovat nejcitlivější části motoru v čistotě.

Je určen především k mazání mechanických částí vysokootáčkových čtyřdobých benzínových nebo naftových motorů používaných v malé zahradní technice, jako jsou sekačky, sněhové frézy, zahradní traktory, zametací stroje, ale i generátory elektřiny, vibrační desky, transportéry a další techniku vyžadující celoroční použití oleje SAE 10W-30.

Jeho charakteristické vlastnosti zajišťují celoroční spolehlivé mazání pohyblivých částí vysoce zatěžovaných čtyřdobých motorů, snižuje jejich spotřebu a zajišťuje jejich vysoký výkon. U sněhových fréz umožní vynikající startovatelnost za všech provozních podmínek a to i při extrémně nízkých venkovních teplotách. Díly motoru udržuje v čistotě, potlačuje tvorbu vysokoteplotních úsad a nízkoteplotních kalů. Skvělé antioxidační vlastnosti jsou zárukou dlouhé životnosti, dobře chrání vnitřní části motoru proti korozi i při jeho odstavení po delší dobu a zpomalují jeho opotřebení. Olej je mísitelný i s ostatními oleji odpovídajícími specifikacím, ale maximální výkonnosti však lze dosáhnout pouze tehdy, není-li míchán s jinými oleji.
S tímto zbožím kupují
Startér pro DG 450 Startér pro DG 450 Kód: 23052002801
Máme na prodejně
347 Kč
Detail
Vzduchový filtr DG450 Vzduchový filtr DG450 Kód: 25100134901
NA DOTAZ
153 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.