Domů / ZAHRADA / KULTIVÁTORY / PŘÍSLUŠENSTVÍ

HECHT 007128 - světlo na řídítka


Žádné hodnocení. Kód: HECHT007128
Zoom LED svítilna pro HECHT 7100, napájení 3 AAA baterie, ulevnění na řídítka. 3 režimy svícení
Výrobce: HECHTHECHT
Produkt již není v prodeji
HECHT 007128 - světlo na řídítkaLED svítilna s funkcí ZOOM, napájena ze 3 AAA baterií. Svítilna má 3 režimy svícení, přepínání se volí opakovaným stiskem hlavního spínače.

V prvním režimu je ekonomické svícení, kdy svítilna svítí na cca 50 % výkonu, čímž šetří baterie.

Druhý režim je rychlé blikání. tento režim je vhodný především jako výstražný, za snížených světelných podmínek při použití na veřejných komunikacích, například při použití na sněhové fréze, jízdním kole, jako výstraha pro vozidla. Rychlá frekvence světelných záblesků židiče neoslňuje, podstatně ovčem minimalizuje riziko, že řičič tento zdroj přehlédne.

V běžném režimu svítilna vydává silné bíle světlo, které je navíc možné pomocí polohovatelné čočky rozptylovat, nebo zaměřovat do úzkého paprsku. s funkcí ZOOM tak osvětlíte široké blízké okolí, například v interiéru při výpadku elektřiny, nebo nastavíte kužel vhodný osvětlení pro cesty. Nastavit lze i úzký paprsek silného světla, se kterým osvětlíte například objekty vzdálené 100 a více metrů.

Svítilna je dodávána s praktickým držákem na řídítka. Je určena jako příslušenství pro jednoosý traktor a kultivátor HECHT 7100, stejně dobře ji však lze použít i pro sněhové frézy, jízdní kola, jistěji ocení i chodci.

Držák je určen pro řídítka HECHT 7100 o průměru 35 mm, pro připevnění na menší průměr může být nutné použití vhodné redukční pryžové vložky.

Baterie nejsou součástí dodávky.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.