Domů / ZAHRADA / KULTIVÁTORY / MOTOROVÉ

HECHT 746R - motorový kultivátor


Žádné hodnocení. Kód: HECHT746R DOPRAVA ZDARMA
Motorový kultivátor se 4-taktním 3,4 HP motorem o objemu 139 cm3, šířkou záběru 36/60 cm a 4 ks kultivačními noži o průměru 26 cm. Hmotnost 36 kg.
Výrobce: HECHTHECHT
Produkt již není v prodeji

HECHT 746R - motorový kultivátor

Výkonný motorový kultivátor do každé zahrady. Díky silnému motoru HECHT OHV s výkonem 3,4 HP a obsahem 139 ccm je vhodný pro všechny typy půdy a s pracovním záběrem 36/60 cm je praktickým pomocníkem i v hůře přístupných částech záhonů. Stroj je možno vybavit čtyřmi či šesti ocelovými kultivačními noži a velkým ochranným krytem proti odletujícímu materiálu. Přenos síly zajišťuje kvalitní převodovka.

Přední polohovatelné kolečko pro pojíždění zvyšuje komfort obsluhy a díky nastavitelné opěře je stroj stabilní i mimo provoz. Pomocí velkých řídítek s ergonomickými úchopy a praktickými ovládacími páčkami lze Hecht 746 R bezpečně a snadno ovládat i směrovat. Díky ocelové konstrukci má stroj dlouhou životnost a je odolným pomocníkem v každé zahradě.

Kultivátor, někdy také označován jako rotavátor ocení každý zahrádkář nebo pěstitel jelikož hodiny namáhavé práce s rýčem dovede přeměnit na minuty zábavy. Kultivátor využijete po celou sezónu - na jaře i po zbytek roku připravíte půdu podle toho, kdy se která plodina sází, na podzim pak do půdy můžete zapracovat kompost nebo hnojiva a připravit půdu na zimu.

Hmotnost kultivátoru činí 36 kg

Technická specifikace:
Hmotnost: 36 kg
Motor: Hecht 4-taktní
Obsah motoru: 139 cm3
Pracovní záběr: 36 / 60 cm
Výkon: 3,4 HP
Typ pohonu: Spalovací benzínový motor
Počet nožů: 4 / 6
Průměr nožů: 26 cm

Specifikace
Váha 36 kg
Doporučené příslušenství
S tímto zbožím kupují
Motorový olej B&S SAE 30 1,4l Motorový olej B&S SAE 30 1,4l Kód: 100006E
Máme na prodejně
244 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.