Domů / ZAHRADA / KULTIVÁTORY / MOTOROVÉ

HECHT 7100 - motorový kultivátor


Žádné hodnocení. Kód: HECHT7100 Produktové číslo: 8595614903998 DOPRAVA ZDARMA
Motorový kultivátor s obsahem motoru 208 cm3 a výkonem 7 HP. Záběr 81/104 cm.
Výrobce: HECHTHECHT
Produkt již není v prodeji
HECHT 7100 - motorový kultivátorBenzínový kultivátor s motorem HECHT OHV o obsahu 196 ccm a výkonu 6,5 HP, šířkou pracovního záběru celých 78 cm a šesti sadami kultivačních nožů - plecími radličkami o průměru 26 cm. Hmotnost kultivátoru je 58 kg. Díky výkonu motoru a šířce záběru je vhodný k práci v každém typu půdy i na větších záhonech. Obsluha je chráněna před odletujícím materiálem kvalitním kovovým krytem radliček. Ocelové kotouče po stranách radliček zvyšují přesnost a kvalitu zapracování.

Převodovka hřídele radliček je v přední části zesílena ocelovým štítem, který snižuje riziko poškození při nárazu na větší kameny. Pro snadnější manipulaci je v přední části rovněž snadno odnímatelné pojezdové kolečko a rukojeť pro přenášení. Pro snížení fyzické námahy obsluhy je u těchto typů rotavátorů samozřejmostí nastavitelná ocelová ostruha, která v půdě slouží jako brzda a zvyšuje tak i kvalitu rozmělnění struktury půdy. V klidovém stavu pak ostruha slouží jako opora pro lepší stabilitu.

U tohoto modelu kultivátoru jsou použita výškově nastavitelná řídítka s pohodlnými ergonomickými úchopy, která dávají obsluze perfektní kontrolu nad strojem. Řídítka jsou osazena i ovládacími pákami, páka spojky je opatřena pojistkou proti náhodnému spuštění nožů.Kultivátor, někdy také označován jako rotavátor ocení každý zahrádkář nebo pěstitel, jelikož hodiny namáhavé práce s rýčem dovede přeměnit na minuty zábavy.

Kultivátor využijete po celou sezónu - na jaře i po zbytek roku připravíte půdu podle toho, kdy se která plodina sází, na podzim pak do půdy můžete zapracovat kompost a hnojiva a připravit půdu na zimu.


Technická specifikace:
Hmotnost: 58 kg
Motor: Hecht 4-taktní
Obsah motoru: 196 cm3
Pracovní záběr: 78 cm
Výkon: 6,5 Hp
Počet nožů: 6
Průměr nožů: 26 cm
Specifikace
Váha 72 kg
Doporučené příslušenství
Související zboží
HECHT 007120 - vyorávač brambor HECHT 007120 - vyorávač brambor Kód: HECHT007120
Máme na prodejně
699 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.