Domů / ZAHRADA

HECHT 761 R - motorový kultivátor


Žádné hodnocení. Kód: HECHT761R DOPRAVA ZDARMA
Motorový kultivátor se 4-taktním 3,5 HP motorem o objemu 139 cm3, šířkou záběru 36 cm a 4 ks kultivačními noži o průměru 26 cm. Hmotnost 36 kg.
Výrobce: HECHTHECHT
Produkt již není v prodeji
HECHT 761 R - motorový kultivátorHECHT 761 R je výkonný kultivátor do každé zahrady. Díky silnému motoru HECHT OHV s výkonem 3,5 HP je vhodný pro všechny typy půdy a s pracovním záběrem 36 cm je praktickým pomocníkem i v hůře přístupných částech záhonů. Stroj je vybaven čtyřmi sadami ocelových kultivačních nožů a velkým kovovým ochranným krytem proti odletujícímu materiálu.

Přední polohovatelné kolečko využijete nejen při pojíždění, jeho další funkcí může být i lepší kontrola nad hloubkou zapracování. Zadní nastavitelná radlička - ostruha slouží jako brzda, která nejen snižuje fyzickou náročnost obsluhy, ale zároveň zvyšuje kvalitu rozmělnění struktury půdy. Ocelová řídítka dávají obsluze dokonalou kontrolu nad strojem. Samozřejmostí je pojistka páky spojky bránící náhodnému roztočení nožů. Díky ocelové konstrukci má stroj dlouhou životnost.

(Údaje o výkonech motorů jsou měřené při 3600 ot/min-1. Tohoto výkonu stroj při běžném použití nedosáhne. Pro přesné porovnání výkonu motoru použijte údaj o obsahu a typu motoru.)

Technická specifikace:
Hmotnost_36 kg
Motor: HECHT 4-taktní
Objem motoru: 139 cm3
Pracovní záběr: 36 cm
Výkon: 3,5 HP
Typ pohonu: Spalovací benzínový motor
Počet nožů: 4
Průměr nožů: 26 cm
Maximální pracovní otáčky motoru: 3000 ot/min
Počet rychlostí vpřed: 1
Počet rychlostí vzad: 0
Otáčky pracovního nástroje: 125 ot/min
Bezolovnatý benzín min.okt.č.: 90
Specifikace
Váha 36 kg
Doporučené příslušenství
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.