Domů / ZAHRADA

HECHT 626 SILENT- válcový elektrický drtič


Žádné hodnocení. Kód: HECHT626Silent Produktové číslo: 8594061748848 DOPRAVA ZDARMA
Velmi tichý elektrický zubový drtič větví Hecht 626 Silent. Výkon 2600 W. Drtí větve do průměru 4 cm. Cca 50 l vak. Hmotnost 23,5 kg.
Výrobce: HECHTHECHT
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Máme na prodejně
4.390 Kč , plus doprava
(4.390 Kč/ks)
 

HECHT 626 SILENT- válcový elektrický drtičHECHT 626 SILENT je výkonný drtič větví s ozubeným válcem. Díky drcení pomocí zubového válce je provoz velmi tichý. Motor o příkonu 2600 W je dostatečně výkonný aby rychle rozdrtil větve do průměru 4 cm. Zubový válec se zároveň postará o automatické natahování větví k drcení. Pokud by se například chybou obsluhy dostalo do drtiče více materiálu, než je schopen zpracovat, je pro tento případ vybaven ochranou proti přetížení a zpětným chodem pro snadné uvolnění zablokovaných větví. HECHT 626 obsahuje vak na drcený materiál o objemu 50 l, díky hmotnosti 23,5 kg a šikovné dvojici kol s ním můžete snadno manipulovat.

Na každé zahradě kde rostou okrasné nebo ovocné dřeviny vzniká jejich prořezem a postřihem spousta odpadu, jehož další zpracování může být problematické. Často se likvidace řeší pálením nebo odvozem na skládku. Použitím drtiče je možné prakticky zadarmo získat hodnotný materiál vhodný například k mulčování. Pod stromy a keři působí nejen pěkně, ale chrání půdu před vysycháním, brání růstu plevele a zvyšuje kvalitu půdy. Dalším vhodným zpracováním drti může být například kompostování. Získáte tak kvalitní biologické hnojivo bez použití chemie a hodnotné živiny tak můžete použít pro zkvalitnění půdy ve Vašich záhonech.

Technické parametry:
Automatické natajhování větví
Motorová brzda
Příkon: 2600W
Motor: Elektrický 230 V/ 50 Hz
Max. průměr větví: 40mm
Objem vaku: cca 50l
Hmotnost: 23,5kg
Ochrana proti přetížení
Specifikace
Váha 23.5 kg
Doporučené příslušenství
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.